Simyacı 2020 Hediye Kutusu

İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,50(KDV Dahil)

 

(8 PARÇALI)

:

"Simyacı 2020" kutumuzu tasarlarken bize çook sevdiğimiz bir eser olan "Simyacı" kitabı ilham verdi. Şöyle diyordu Simyacı;

"Yeryüzünde her insanın kendisini bekleyen bir hazinesi vardır. Evrenin Ruhu, bir düşü gerçekleştirmeden önce yol boyunca öğrenilen her şeye değer biçer. Bize karşı kötü duygular beslediği için böyle davranmamaktadır: Düşümüzü gerçekleştirmemizin yanısıra, ona doğru ilerlerken aldığımız dersleri de iyice öğrenmemizi istemektedir. Ama insanların çoğunluğu işte bu anda vazgeçerler. Çölün dilinde biz durumu şöyle tanımlamaktayız: Vaha'nın palmiyeleri ufukta görünmüşken susuzluktan ölmek"

2020 yılı seni bekleyen hazinelere ulaştığın bir yıl olsun. Ya da sevdiğinin, arkadaşlarının, ailenin...

 

"Simyacı 2020" kutumuzun içinde olanlar;

- 1 adet Zerrin Tekindor'un yağlı boya tablolarından hazırlanan orijinal, butik çizgisiz defter / (13,5x19,5 cm, 70 gr ivory kağıt, iplik dikiş, ciltli sert kapak, özel kadife selefon, kabartma laklı Zerrin Tekindor imzası)

- 1 adet Golden Day 5 yıllık süresiz ajanda / (11 x 16 cm, altın varak kapak desenli sert kapak, yuvarlak kenar, 372 sayfa, her sayfası çiçek desenli, renkli baskı)

İçi ve dışı çiçek desenli, çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu sevimli süresiz ajandayı istediğiniz konu başlığında, istediğiniz tarihten başlayarak kullanabilirsiniz.

- 1 adet Simyacı Kitap (Tam metin, cep boy) / Her yerde kolaylıkla taşıyabilir ve rahatlıkla okuyabilirsiniz.

- 1 adet gold renkli kuş tüyü kalem (0,5 mm - Siyah)

- 1 adet magnetli ve kalemli To do list 

- 1 adet yeni yıl figürleri desenli washi tape (renkli bant) 

- 1 adet yeni yıl temalı sticker paketi (15 adet) 

- 1 adet kuş tüyü şekilli yapışkan not kağıdı 

DETAY NOTLARIMIZ :

- Tüm ambalajlarımızda doğallığın sadeliği ve çevreye saygı bizim için birinci sırada. Bu nedenle kutularımız geri dönüşümlü kraft rengi olup; kutu ölçülerimiz; 24,5x35x7 cm'dir.

- En az üç renkten oluşan renkli "jüt iplerle" paketlenir. Jüt iplik ağırlıklı olarak, Bangladesh ve Hindistan' da bitki olarak yetiştirilmektedir. Bitki kurutularak lif lif olması sağlanır ve bu lifler örülerek jüt iplikler oluşturulur.

- Tüm kutularımız itinayla hazırlanır ve paketlenerek; özel kolisine yerleştirilerek gönderilir.

- Bizim için el yazısının yerini hiç bir şey tutamaz. Bu nedenle yazılmasını talep ettğiniz mesajlarınız bilgisayar çıktısı olarak değil; özenli "el yazısı" ile karta yazılır ve kutuya yerleştirilir.

- Faturanız e-fatura olarak size iletilir; kutu ile birlikte gönderilmez. Gönül rahatlığı ile hediyenizi gönderebilirsiniz. 

- Kredi kartı ya da havale yoluyla ödemenizi yapabilirsiniz. 

- Havale yoluyla yapacağınız ödemeleriniz için banka hesap bilgilerimiz İletişim sayfamızda yer almaktadır. Ürünün KDV dahil toplam bedeli, banka hesabımıza geçmeden, ürününüz gönderilmemektedir. 

Saat 14:00’ye kadar verilen siparişleriniz aynı gün, saat 14:00 sonrasında verilen siparişleriniz ertesi gün İstanbul çıkışlı olarak kargoya verilir. 

- Ürünlerin kargoya verilme süresi maximum 2 ila 3 işgünüdür. Cumartesi - Pazar ve/veya resmi-dini tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, tatil sonrası ilk iş gününde İstanbul çıkışlı olarak kargoya verilir. 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
İndirimli Ürünler