Olduğun Yerden Başla Hediye Kutusu
Olduğun Yerden Başla Hediye Kutusu
Olduğun Yerden Başla Hediye Kutusu
Olduğun Yerden Başla Hediye Kutusu
Olduğun Yerden Başla Hediye Kutusu
Olduğun Yerden Başla Hediye Kutusu
Olduğun Yerden Başla Hediye Kutusu

Olduğun Yerden Başla Hediye Kutusu

İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺232,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺116,00(KDV Dahil)

(8 PARÇALI)

:

İnsan mutlu olmak için milyonlarca bahane üretir belki, şu olsa mutlu olurum, buyum olsa mutlu olurum gibi. Halbuki mutlu bir hayat yoktur. Mutluluk yaşadığımız "an"ların toplamıdır. İnsanın her an mutlu olması doğasına da terstir. Hayat insan için inişli ve çıkışlıdır. Eğer mutlu hissetmek istiyorsan yapabileceğin tek şey; "Olduğun Yerden Başla!"

Birini mutlu etmek istiyorsan da; ona bu kutuyu hediye edebilir; ve olduğu hali ile gurur duymasını ve eğer bir şeyler başarmak istiyorsa tam da olduğu yerden başlamasını hatırlatabilirsin. Emin ol, onu mutlu etmiş olacaksın :) 

 

"Olduğun Yerden Başla!" kutumuzda olanlar ;

- 1 adet Stay Happy Planlayıcı Ajanda (15X21 cm, Ciltli, Sert dokulu kapak, yaldız baskılı, 80 gr beyaz iç sayfalar, 192 sayfa) 

- 1 adet Start Where You Are Kitap (Bu kitap özlü sözler ve yönlendirici soruların olduğu bir kitap. Farklı çalışmalar ile sizi derinlemesine düşünmeye teşvik ediyor. Hedeflerinize ulaşmanızı ve yolculuğunuz boyunca derin bir anlayış kazanmanızı amaçlıyor. İçeriği de son derece yaratıcı bir tasarıma sahip)

- 1 adet çiçekli washi tape (renkli bant)

- 1 adet sticker paketi (10 adet) / Paket içeriğindeki sticker modelleri stoklarımız doğrultusunda farklılık gösterebilir.

- 1 adet lacivert kalem kutu

- 1 adet kuş tüyü yapışkan notluk  / Yapışkan notluk renkleri stoklarımız doğrultusunda farklılık gösterebilir.

- 1 adet keçeden sevimli el yapımı dekoratif pano (17 cm çapında - İster duvarınıza asın, ister kapınıza)

(Keçe panolarımız tamamen el yapımıdır. Her bir desen özgündür, hiç bir pano birbirine benzemez. Bu nedenle renkleri ile desenleri stoklarımız doğrultusunda farklılık gösterebilir)

- 1 adet elmas taşlı kalem (1mm / siyah) 

    

Kutuyu kendin için aldığında ya da hediye ettiğinde @lifeandpaper instagram hesabımızdan #lifeandpaper hashtagi ile bizimle hislerini ve düşüncelerini paylaşabilir; başkalarına da tam oldukları yerden tam da o an da başlamaları gerektiğine ilham verebilirsin

DETAY NOTLARIMIZ :

- Tüm ambalajlarımızda doğallığın sadeliği ve çevreye saygı bizim için birinci sırada. Bu nedenle kutularımız geri dönüşümlü kraft rengi olup; kutu ölçülerimiz; 24,5x35x7 cm'dir.

- En az üç renkten oluşan renkli "jüt iplerle" paketlenir. Jüt iplik ağırlıklı olarak, Bangladesh ve Hindistan' da bitki olarak yetiştirilmektedir. Bitki kurutularak lif lif olması sağlanır ve bu lifler örülerek jüt iplikler oluşturulur.

- Tüm kutularımız itinayla hazırlanır ve paketlenerek; özel kolisine yerleştirilerek gönderilir.

- Bizim için el yazısının yerini hiç bir şey tutamaz. Bu nedenle yazılmasını talep ettğiniz mesajlarınız bilgisayar çıktısı olarak değil; özenli "el yazısı" ile karta yazılır ve kutuya yerleştirilir.

- Faturanız e-fatura olarak size iletilir; kutu ile birlikte gönderilmez. Gönül rahatlığı ile hediyenizi gönderebilirsiniz. 

- Kredi kartı ya da havale yoluyla ödemenizi yapabilirsiniz. 

- Havale yoluyla yapacağınız ödemeleriniz için banka hesap bilgilerimiz İletişim sayfamızda yer almaktadır. Ürünün KDV dahil toplam bedeli, banka hesabımıza geçmeden, ürününüz gönderilmemektedir. 

Saat 14:00’ye kadar verilen siparişleriniz aynı gün, saat 14:00 sonrasında verilen siparişleriniz ertesi gün İstanbul çıkışlı olarak kargoya verilir. 

- Ürünlerin kargoya verilme süresi maximum 2 ila 3 işgünüdür. Cumartesi - Pazar ve/veya resmi-dini tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, tatil sonrası ilk iş gününde İstanbul çıkışlı olarak kargoya verilir. 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
İndirimli Ürünler