Leopard Hediye Kutusu

İndirim Oranı : %41 İndirim
Fiyat : ₺249,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺147,00(KDV Dahil)

 

(9 PARÇALI)

:

 

"Leopard" kutumuzun içinde olanlar; 

- 1 adet Leopar desenli altın varak kapaklı süresiz planlayıcı (İçi motivasyon cümleleri ile dolu 176 sayfa, renkli baskı, A5 boyutunda, arka kapak içi cepli, boydan lastikli sert kapak)

1 adet Victoria Journals defter (14x20cm, çizgili, 40 yaprak, lüks iplik dikiş, 80 gr ivory kağıt) 

- 1 adet botanik kapak not defteri

- 1 adet dağ manzaralı yapışkan notluk

1 adet pembe elmaslı kalem (1 mm, siyah) 

- 1 adet sticker paketi (23 adet) 

1 adet 8 renk jel kalem seti

- 1 adet 16'lı ince boyut farklı renk ve desenlerde washi tape (renkli bant) seti

- 1 adet siyah kalem kutu

 

 

DETAY NOTLARIMIZ :

- Tüm ambalajlarımızda doğallığın sadeliği ve çevreye saygı bizim için birinci sırada. Bu nedenle kutularımız geri dönüşümlü kraft rengi olup; kutu ölçülerimiz; 24,5x35x7 cm'dir.

- En az üç renkten oluşan renkli "jüt iplerle" paketlenir. Jüt iplik ağırlıklı olarak, Bangladesh ve Hindistan' da bitki olarak yetiştirilmektedir. Bitki kurutularak lif lif olması sağlanır ve bu lifler örülerek jüt iplikler oluşturulur.

- Tüm kutularımız itinayla hazırlanır ve paketlenerek; özel kolisine yerleştirilerek gönderilir.

- Bizim için el yazısının yerini hiç bir şey tutamaz. Bu nedenle yazılmasını talep ettğiniz mesajlarınız bilgisayar çıktısı olarak değil; özenli "el yazısı" ile karta yazılır ve kutuya yerleştirilir.

- Faturanız e-fatura olarak size iletilir; kutu ile birlikte gönderilmez. Gönül rahatlığı ile hediyenizi gönderebilirsiniz. 

- Kredi kartı ya da havale yoluyla ödemenizi yapabilirsiniz. 

- Havale yoluyla yapacağınız ödemeleriniz için banka hesap bilgilerimiz İletişim sayfamızda yer almaktadır. Ürünün KDV dahil toplam bedeli, banka hesabımıza geçmeden, ürününüz gönderilmemektedir. 

Saat 14:00’ye kadar verilen siparişleriniz aynı gün, saat 14:00 sonrasında verilen siparişleriniz ertesi gün İstanbul çıkışlı olarak kargoya verilir. 

- Ürünlerin kargoya verilme süresi maximum 2 ila 3 işgünüdür. Cumartesi - Pazar ve/veya resmi-dini tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, tatil sonrası ilk iş gününde İstanbul çıkışlı olarak kargoya verilir. 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
İndirimli Ürünler