Kaktüs Aşıkları Hediye Kutusu

İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺202,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺101,00(KDV Dahil)

(8 PARÇALI)

:

 

"Kaktüs Aşıkları" kutumuzda olanlar;

- 1 adet Kaktüs kapaklı çizgili defter (13x21cm, 80 yaprak, ivory kağıt, arka iç kapak zarflı, ciltli, sert kapak, boydan lastikli) 

- 1 adet Papağan kapaklı çizgili defter (14X20cm, 128 sayfa, 70 gr beyaz kağıt, yumuşak kapak, renkli ve desenli iç kapaklar)

- 1 adet planlayıcı bloknot / Bloknot rengi stoklarımı doğrultusunda farklılık gösterebilir. 

1 adet sticker paketi (20 adet) / Farklı şekillerde ve tasarımlarda kaktüslerden oluşur.

- 1 adet kaktüs şekilli yapışkan notluk

- 1 adet kaktüs desenli washi tape (renkli bant)

- 1 adet 12 renk Muji style kalem seti (kendi kalem kutusu ile birlikte gönderilir)

- 1 adet kaktüs başlıklı kalem (0.1 mm - Siyah)

DETAY NOTLARIMIZ :

- Tüm ambalajlarımızda doğallığın sadeliği ve çevreye saygı bizim için birinci sırada. Bu nedenle kutularımız geri dönüşümlü kraft rengi olup; kutu ölçülerimiz; 24,5x35x7 cm'dir.

- En az üç renkten oluşan renkli "jüt iplerle" paketlenir. Jüt iplik ağırlıklı olarak, Bangladesh ve Hindistan' da bitki olarak yetiştirilmektedir. Bitki kurutularak lif lif olması sağlanır ve bu lifler örülerek jüt iplikler oluşturulur.

- Tüm kutularımız itinayla hazırlanır ve paketlenerek; özel kolisine yerleştirilerek gönderilir.

- Bizim için el yazısının yerini hiç bir şey tutamaz. Bu nedenle yazılmasını talep ettğiniz mesajlarınız bilgisayar çıktısı olarak değil; özenli "el yazısı" ile karta yazılır ve kutuya yerleştirilir.

- Faturanız e-fatura olarak size iletilir; kutu ile birlikte gönderilmez. Gönül rahatlığı ile hediyenizi gönderebilirsiniz. 

- Kredi kartı ya da havale yoluyla ödemenizi yapabilirsiniz.

- Havale yoluyla yapacağınız ödemeleriniz için banka hesap bilgilerimiz İletişim sayfamızda yer almaktadır. Ürünün KDV dahil toplam bedeli, banka hesabımıza geçmeden, ürününüz gönderilmemektedir. 

Saat 14:00’ye kadar verilen siparişleriniz aynı gün, saat 14:00 sonrasında verilen siparişleriniz ertesi gün İstanbul çıkışlı olarak kargoya verilir. 

- Ürünlerin kargoya verilme süresi maximum 2 ila 3 işgünüdür. Cumartesi - Pazar ve/veya resmi-dini tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, tatil sonrası ilk iş gününde İstanbul çıkışlı olarak kargoya verilir. 

  •  
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
İndirimli Ürünler