Dream Girl Hediye Kutusu
Dream Girl Hediye Kutusu
Dream Girl Hediye Kutusu
Dream Girl Hediye Kutusu
Dream Girl Hediye Kutusu
Dream Girl Hediye Kutusu
Dream Girl Hediye Kutusu
Dream Girl Hediye Kutusu
Dream Girl Hediye Kutusu

Dream Girl Hediye Kutusu

İndirim Oranı : %38 İndirim
Fiyat : ₺255,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺159,00(KDV Dahil)

 

(8 PARÇALI)

:

Bir kadın isterse herşey başarabilir. Bir kadın isterse, kendisine dayatılan engelleri bir bir aşabilir. Bir kadın isterse, öğrenebilir, gelişebilir, yükselebilir. Bunun için en önemli hazine "zaman"dır. Dream Girl kutumuz, zamanının değerini bile ve onu en etkili şekilde planlamaya özen gösteren kadınlar için...

Her kadın bir rüyadır. Bu nedenle bu kutumuz tüm dream girl'ler için hazırlandı. 

 

"Dream Girl " kutumuzun içinde olanlar;

- 1 adet Dream Girl Akademik Yıl Ajandası

(Eylül 2019 - Eylül 2020) / Sert kapak, boydan lastikli, 2 sayfa dolusu sticker, renkli illustrasyon iç sayfalar, haftalık ve aylık planlayıcı

- 1 adet kitap / Kariyer Yönetimi Sırları

- 1 adet Victoria's Journals defter (14x20 cm, 40 yaprak, çizgili, lüks iplik dikişli, mermer kapak desenli)

- 1 adet sayfaları doğal kök boyası ile renklendirilmiş mini not defteri

- 1 adet 8'li jel kalem seti

- 1 adet çiçekli yapışkan notluk

- 1 adet magnetli bloknot

- 1 adet washi tape (renkli bant) 

 

 

DETAY NOTLARIMIZ :

- Tüm ambalajlarımızda doğallığın sadeliği ve çevreye saygı bizim için birinci sırada. Bu nedenle kutularımız geri dönüşümlü kraft rengi olup; kutu ölçülerimiz; 24,5x35x7 cm'dir.

- En az üç renkten oluşan renkli "jüt iplerle" paketlenir. Jüt iplik ağırlıklı olarak, Bangladesh ve Hindistan' da bitki olarak yetiştirilmektedir. Bitki kurutularak lif lif olması sağlanır ve bu lifler örülerek jüt iplikler oluşturulur.

- Tüm kutularımız itinayla hazırlanır ve paketlenerek; özel kolisine yerleştirilerek gönderilir.

- Bizim için el yazısının yerini hiç bir şey tutamaz. Bu nedenle yazılmasını talep ettğiniz mesajlarınız bilgisayar çıktısı olarak değil; özenli "el yazısı" ile karta yazılır ve kutuya yerleştirilir.

- Faturanız e-fatura olarak size iletilir; kutu ile birlikte gönderilmez. Gönül rahatlığı ile hediyenizi gönderebilirsiniz. 

- Kredi kartı ya da havale yoluyla ödemenizi yapabilirsiniz. 

- Havale yoluyla yapacağınız ödemeleriniz için banka hesap bilgilerimiz İletişim sayfamızda yer almaktadır. Ürünün KDV dahil toplam bedeli, banka hesabımıza geçmeden, ürününüz gönderilmemektedir. 

Saat 14:00’ye kadar verilen siparişleriniz aynı gün, saat 14:00 sonrasında verilen siparişleriniz ertesi gün İstanbul çıkışlı olarak kargoya verilir. 

- Ürünlerin kargoya verilme süresi maximum 2 ila 3 işgünüdür. Cumartesi - Pazar ve/veya resmi-dini tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, tatil sonrası ilk iş gününde İstanbul çıkışlı olarak kargoya verilir. 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
İndirimli Ürünler