Doğa Sever Hediye Kutusu
Doğa Sever Hediye Kutusu
Doğa Sever Hediye Kutusu
Doğa Sever Hediye Kutusu
Doğa Sever Hediye Kutusu
Doğa Sever Hediye Kutusu
Doğa Sever Hediye Kutusu

Doğa Sever Hediye Kutusu

Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)

(7 PARÇALI)

:

"Doğa Sever" kutumuzda olanlar;
- 1 adet Victorias Journals çiçek desenli defter (14x21cm, 40 yaprak, çizgili, ivory kağıt, lüks iplik dikiş, soft touch kapak)
- 1 adet Natural Kraft kapak (14x21 cm, 40 yaprak, çizgisiz, iplik dikiş)

- 1 adet magnetli planlayıcı / Bloknot rengi stoklarımı doğrultusunda farklılık gösterebilir. 
1 adet Ağaçlar sticker paketi (45 adet) / Farklı şekillerde ve tasarımlarda ağaçlardan oluşur.
- 1 adet manzara desenli yapışkan notluk
- 1 adet gold kuş tüyü şekilli kalem (0,1 mm, siyah)

- 1 adet kaktüs desenli washi tape (renkli bant)
 
 
DETAY NOTLARIMIZ :
- Tüm ambalajlarımızda doğallığın sadeliği ve çevreye saygı bizim için birinci sırada. Bu nedenle kutularımız geri dönüşümlü kraft rengi olup; kutu ölçülerimiz; 24,5x35x7 cm'dir.
- En az üç renkten oluşan renkli "jüt iplerle" paketlenir. Jüt iplik ağırlıklı olarak, Bangladesh ve Hindistan' da bitki olarak yetiştirilmektedir. Bitki kurutularak lif lif olması sağlanır ve bu lifler örülerek jüt iplikler oluşturulur.
- Tüm kutularımız itinayla hazırlanır ve paketlenerek; özel kolisine yerleştirilerek gönderilir.
- Bizim için el yazısının yerini hiç bir şey tutamaz. Bu nedenle yazılmasını talep ettğiniz mesajlarınız bilgisayar çıktısı olarak değil; özenli "el yazısı" ile karta yazılır ve kutuya yerleştirilir.
- Faturanız e-fatura olarak size iletilir; kutu ile birlikte gönderilmez. Gönül rahatlığı ile hediyenizi gönderebilirsiniz. 

- Havale yoluyla yapacağınız ödemeleriniz için banka hesap bilgilerimiz İletişim sayfamızda yer almaktadır. Ürünün KDV dahil toplam bedeli, banka hesabımıza geçmeden, ürününüz gönderilmemektedir. 

Saat 14:00’ye kadar verilen siparişleriniz aynı gün, saat 14:00 sonrasında verilen siparişleriniz ertesi gün İstanbul çıkışlı olarak kargoya verilir. 

- Ürünlerin kargoya verilme süresi maximum 2 ila 3 işgünüdür. Cumartesi - Pazar ve/veya resmi-dini tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, tatil sonrası ilk iş gününde İstanbul çıkışlı olarak kargoya verilir. Keyifli alışverişler dileriz :) 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
İndirimli Ürünler