Cazibeli Hediye Kutusu

İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺235,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺159,90(KDV Dahil)

 

(9 PARÇALI)

:

 

"Cazibeli " kutumuzun içinde olanlar; 

- 1 adet Zerrin Tekindor'un yağlı boya tablolarından hazırlanan orijinal, butik çizgisiz defter

(13,5x19,5cm, 70 gr ivory kağıt, iplik dikiş, ciltli sert kapak, özel kadife selefon, kabartma laklı Zerrin Tekindor imzası)

- 1 adet Victoria Journals defter (14x20cm, çizgili, 40 yaprak, lüks iplik dikiş, 80 gr ivory kağıt) 

1 adet To do List / haftalık planlayıcı 

- 1 adet magnetli ve kalemli To do list 

- 1 adet mermer desenli yapışkan notluk 

- 1 adet mermer desenli washi tape (renkli bant) 

- 1 adet sticker paketi (10 adet) / Paket içeriğindeki sticker modelleri stoklarımız doğrultusunda farklılık gösterebilir.

- 1 adet siyah kalem kutu 

- 1 adet gold kuş tüyü kalem (01mm - Siyah)

 

DETAY NOTLARIMIZ :

- Tüm ambalajlarımızda doğallığın sadeliği ve çevreye saygı bizim için birinci sırada. Bu nedenle kutularımız geri dönüşümlü kraft rengi olup; kutu ölçülerimiz; 24,5x35x7 cm'dir.

- En az üç renkten oluşan renkli "jüt iplerle" paketlenir. Jüt iplik ağırlıklı olarak, Bangladesh ve Hindistan' da bitki olarak yetiştirilmektedir. Bitki kurutularak lif lif olması sağlanır ve bu lifler örülerek jüt iplikler oluşturulur.

- Tüm kutularımız itinayla hazırlanır ve paketlenerek; özel kolisine yerleştirilerek gönderilir.

- Bizim için el yazısının yerini hiç bir şey tutamaz. Bu nedenle yazılmasını talep ettğiniz mesajlarınız bilgisayar çıktısı olarak değil; özenli "el yazısı" ile karta yazılır ve kutuya yerleştirilir.

- Faturanız e-fatura olarak size iletilir; kutu ile birlikte gönderilmez. Gönül rahatlığı ile hediyenizi gönderebilirsiniz. 

- Kredi kartı ya da havale yoluyla ödemenizi yapabilirsiniz. 

- Havale yoluyla yapacağınız ödemeleriniz için banka hesap bilgilerimiz İletişim sayfamızda yer almaktadır. Ürünün KDV dahil toplam bedeli, banka hesabımıza geçmeden, ürününüz gönderilmemektedir. 

Saat 14:00’ye kadar verilen siparişleriniz aynı gün, saat 14:00 sonrasında verilen siparişleriniz ertesi gün İstanbul çıkışlı olarak kargoya verilir. 

- Ürünlerin kargoya verilme süresi maximum 2 ila 3 işgünüdür. Cumartesi - Pazar ve/veya resmi-dini tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, tatil sonrası ilk iş gününde İstanbul çıkışlı olarak kargoya verilir. 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
İndirimli Ürünler